Kapat

Yandex Navigasyon Park Derdini Ortadan Kaldırıyor!

Anasayfa En'ler Yandex Navigasyon Park Derdini Ortadan Kaldırıyor!

Trafikte yaşanan problemlere karşı geliştirilmiş olan Yandex navigasyon sistemi sayesinde artık kullanıcıların daha rahat şekilde park etmesini sağlamaktadır. Hazırlanmış olan uygulama sayesinde en güncel yol bilgilerini ulaşım sağlanarak ve ayrıca trafik durumu gözlenerek bu şekilde daha rahat ulaşım sağlanabilir. Park yerlerini göstermesinin yanı sıra akıllı park rotasını çizmesi de uygulama sayesinde araç sahiplerinin rahat bir şekilde park yapmasını sağlamaktadır.

Dünyada bir ilk olması nedeniyle veri işleme teknolojisi sayesinde geliştirilen bu uygulamayı kullanıcılarına sunuyor. Artık park yeri aramak zorunda kalmadan istediğiniz her durumda uygulama üzerinden park alanlarına görüntüleyerek bu şekilde park sorununu çözmenize yardımcı olmaktadır. Geliştirilmiş sistemi sayesinde Yandex navigasyon park yeri asistanı ile park sorunu kolayca çözülmektedir. Bu uygulama sayesinde kullanıcılar park yerinin boş olup olmadığını veya kaç dakika boyunca boşaldığını öğrenerek buna göre farklı bir rota çizebilirler. Uygulama otopark için ücret bilgisi de sunduğundan kullanıcılar bu şekilde daha detaylı bilgiye sahip olabilirler.

Yandex Navigasyon Uygulaması

Geliştirilmiş sistemin sayesinde dünyada bir ilk olan özelliği sunmaktadır. Bu nedenle özellikle kullanıcıların navigasyon uygulaması üzerinden otopark ücretleri, otopark doluluk oranı, otopark yerleri gibi pek çok farklı konuda bilgi almasını sağlayacak olan Yandex navigasyon uygulaması da kullanılmaya başlandı. Uygulama 24 saat için yalnızca %1 pil harcadığından rahatlıkla kullanılabilecek.

Daha doğru ve daha tasarruflu bir navigasyon için Yandex navigayonu kullanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir