Kapat

Teen Wolf 6. Sezon Hakkında Bilgiler

Anasayfa Film ve Dizi Teen Wolf 6. Sezon Hakkında Bilgiler

Düşük bütçeli Mtv dizisi olarak başlayan Teen Wolf, kısa sürede büyük bir hayran kitlesine sahip oldu.

Teen Wolf 6. Sezonu Hakkında Bilgiler:

Dizinin yaratıcısı Jeff, 6. Sezon ile final yapılacağını duyurdu. Belki de, diziyi sevenlerin en çok merak ettiği soru, “Stiles bu sezon olacak mı?”.

Evet arkadaşlar, Stiles final sezonunda da bizlerle. Zaten bence 6A’da o kadar az görünmesinden sonra, 6B’de kesinlikle olmalı.

Aynı zamanda Jeff Comic-con panelinde, Peter Hale’i de görmek istediğini söyledi. Yani Peter bu sezon bizlerle olucak. Jeff aynı zaman da 2 sürpriz konuk olucağını da belirtti. Eminim hepiniz benim gibi bu konuklardan birinin Tyler Hoechlin yani Derek Hale olmasını diliyoruzdur. Umarım artık Derek’i görebiliriz. Finalde bizi bununla mutlu etmeliler.

6B’nin kurt adamlar ve acılar hakkında olacağına dair bilgiler de var. Aynı zamanda Stiles ve Lydia bu sezonda beraber olacaklar. Yapılan Panelde 6B hakkında birkaç ipucu verildi. Malia ve Peter’ın aile olduklarını görebileceğimiz söylendi. Bir karakterin de öleceği belirtildi. Holland, kurt kadın olmayı tercih edeceği söylendi. Holland, Dylan ile paylaştığı sahneleri sevdiğini söyledi. Holland, Allison’un Lydia için çok büyük bir önem taşıdığını ve çok şey ifade ettiğini belirtti. Umarım 5. Sezon gibi sıkıcı değil de ilk 3 sezon gibi dolu dolu ve heyecanlı geçer ve umarım Scott artık birilerini dövebilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir