Kapat

Spider Man Sanal Gerçeklik Oyunu Çıkaracak

Anasayfa Oyun Spider Man Sanal Gerçeklik Oyunu Çıkaracak

Spider Man’in yeni filmi olan Spider Man Homecoming filminin yanı sıra birde VR oyunu çıkarmayı planlıyor. Üstelik gerçekten sağlam bir bütçeyle.

Güzel ve eğlenceli oyunlara sahip Spider Man’i gerek film olarak gerekse diğer oyunlarıyla tanıyoruz fakat bu yeni haberi ile kendini daha fazla geliştirip bizlere daha kaliteli ve gerçekçi bir oyun keyfi sürmeyi planlıyor. Bir düşünsenize sanal ortamda da olsa Spider Man olduğunuzu, Peter Parker olduğunuzu hissedeceksiniz. Düşmanlarla savaşacak, onları yeneceksiniz. Ellerinizle ağlar fırlatacak, binalara tırmanacaksınız.

Ne zaman çıkacak bu harika VR oyunu?

30 Haziran’da Vive, Playstation VR ve Oculus oyun platformlarında yayınlanacak olan Spider Man sizlere harika bir oyun keyfi sunmak için şimdiden hazır. Barcelona’da yaşayıp bu deneyimi çok daha öncesinden tatmak isteyen oyuncular CineEurope fuarına giderek bu heyecan dolu maceraya şimdiden katılabilirler.

Her geçen gün gelişen oyun platformuna bir VR oyunu daha eklendi ve bu oyunun bir fragman tadında videosu da bulunmakta. Aşağıda izlemeyenler ve tekrar izlemek isteyenler için videoyu koyuyoruz. Umarız güzel, harika bir Spider Man macerasına çıkarsınız.

Sizde bu oyunu alıp böyle bir maceranın tadına bakmak ister misiniz?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir