Kapat

Sosyal Medya Kralı Facebook Dizi Yapacak!

Anasayfa İnternet Sosyal Medya Kralı Facebook Dizi Yapacak!

Her gün kullandığımız sosyal paylaşım platformu olan Facebook, çok farklı bir proje ile karşımıza çıkıyor. Facebook’un bu dizi projesi nasıl olacak?

Facebook bu dizi projesi için şimdiden Hollywood’dan oyuncu bulabilmek için ajanslarla görüşmeye başladı. 13-35 yaş arası oyuncu alımı yapacak olan Facebook, 17-30 yaş arası kitleye bu diziyi izletmek istiyor.

Peki, Facebook bu diziyi nasıl yayınlayacak?

Facebook diziyi alışılmış olarak her hafta yayınlanan diziler gibi olacak. Her hafta yeni bölümünü göreceğimiz dizinin bir bölümlük maliyeti ise 3 milyon dolar olacak. Kaliteli bir dizi olması için uğraşan Facebook’u bu sağlam projesi için tebrik ediyoruz.

Ayrıca Facebook’un kitlesini düşünürsek bu diziyi izleyecek insan sayısı da kesinlikle çok fazla. Reklam yapma kolaylığı da elinde bulunacağı için çok izlenen diziler arasında yer alacağını düşünüyorum. Ayrıca gerçekten güzel temalı bir dizi olursa gerek gençler gerekse yetişkinler tarafından çok tutacak.

Facebook kendini sadece bir sosyal medya görmediği ve bizlere yeni şeyler sunmaya çalıştığı için ona teşekkür ediyor, desteklerimizi sunuyoruz.

Siz Facebook’un bu yayınlanacak olan dizisini izler misiniz?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir