Kapat

Samsung Galaxy Note 8 Beklenen Özellikleri

Anasayfa Mobil Samsung Galaxy Note 8 Beklenen Özellikleri

SAMSUNG GALAXY SERİSİ

Samsung herkesçe bilindiği üzere android telefon pazarının en büyük ve lider markası konumunda yer almakta. Teknolojiye her saniye ayak uyduran Samsung Galaxy serisi akıllı telefonları ile adeta uçuşa geçmiş durumda. Dünyada milyonlarca kullanıcısı olan Samsung markası müşterilerine verdiği değer ile onlara en kaliteli özellikleri Galaxy serisi telefonları ile sunmaya çalışıyor. Yalnızca android telefon pazarında değil genelde de Apple gibi dünyanın en büyük markalarından birisi olan markanın en büyük rakiplerinden birisi olduğu  bilinen Samsung yeni teknolojileri yeni ürünleri ile müşterilerine sunan bir marka olarak tanınmaya devam ediyor. Birbirinden şık ve binlerce çeşit telefonları piyasada kullanıcılarla buluşturan marka müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğu ve her bütçeye uygun ürünleri çıkarttığı için dünyanın en çok tercih edilen markalarından birisi olmalarını sağlıyor.

Dünyada kıvrımlı ekranı ilk olarak Galaxy s6 edge adı ile tanıtan Samsung’un amiral gemi adına sahip cihazları Galaxy S serisi olarak çıkartılarak kullanıcılar ile buluşuyor. Ekonomik pazarda da, lüks telefon pazarında da kendisine yer bulan Samsung’un 700 TL’ye de telefonu bulunuyor 4700 TL’ye de. İşte Samsung’u Samsung yapan da bu özelliği gibi görünüyor. Her türlü insana hitap ettiği için insanların en sık tercihleri arasına girmeyi başarmış olan Samsung geçtiğimiz aylarda piyasaya sürdüğü Galaxy s8 telefonundan sonra şimdi de Note serisinin yeni amiral gemisi olmaya hazırlanan Samsung Galaxy Note 8 telefonunu piyasaya sürmeye hazırlandığı gibi bilgiler gelmeye başlamış.

 

SAMSUNG YENİ ÇIKACAK TELEFONLARI

Samsung Galaxy Note 8 yeni çıkacak telefonlar arasında en çok beklenen ve talep görecek olan telefonlardan birisi olacak gibi görünüyor. Telefon daha piyasaya çıkmadan teknolojiye meraklı kişilerde heyecan uyandırmaya başladı bile. Daha piyasaya çıkmadan bu şekilde dedikoduları çıkan ve ilgi gören bir telefonun açıkçası piyasaya çıkacağı ilk günü hep birlikte merakla beklemekteyiz.

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 ÖZELLİKLERİ

İşte merakla beklenen Samsung Galaxy Note 8 hakkında kulağa gelen özellikler

1 . 6.2” Süper Amoled Ekran

2 . Qualcomm Snapdragon 835 pro işlemci

3 . 64 ile 128 Gb depolama alanı

4 . 4600 mAh batarya

5 . 6 Gb ram

6 . 12 MP ana Kamera – 8 MP ön kamera

7 . USB type-C Bağlantı

8 . Gizli parmak izi okuyucu

9 . Su ve Toz geçirmezlik

10 . Kablosuz Şarj

Tabii ki bunlar beklenen özellikleri fakat 32 gb’lık depolama alanı seçeneği olsa fena olmazmış.

 SAMSUNG GALAXY NOTE 8 NE ZAMAN ÇIKACAK

Peki Samsung Galaxy Note 8 ne zaman çıkacak . Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki bu konuda net bir açıklama yok . Fakat Note 7 telefonunu eylül ayında çıkaran Samsung’un bu yıl da note 8 amiral gemisini hemen hemen aynı zamanlarda çıkarabileceği tahmin ediliyor . Tabii ki bu zamanlarda da sapmalar olabilir çünkü Samsung Galaxy Note 4 telefonunu ekim, Note 5 telefonunu ağustos, Note 7 telefonunu ise eylül ayında piyasaya sürmüştü . Yani anlayacağınız bu zamanlar tahmini zamanlar .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir