Kapat

Samsung Çift Kameralı Telefon İle Geliyor!

Anasayfa Mobil Samsung Çift Kameralı Telefon İle Geliyor!

Samsung markası tarafından ilk kez piyasaya sürülecek olan çift kameralı telefon Galaxy C10 için hazırlanmış olan özellikler ve fiyat bilgisi sızdırıldı. En yeni model seçeneği olarak piyasaya sürülecek olan Galaxy C10, Galaxy Note 8 amiral gemisi olan akıllı telefonun üzerinde bir sistemle çalışacak. Özellikle telefonun çift kameralı olması Samsung’un ilk defa uygulamış olduğu bir uygulama olarak fazlasıyla dikkat çekmektedir.

Galaxy C10 Özellikleri ve Fiyatı Ne Olacak?

6 GB RAM ve 6 inç büyüklüğünde olacak olan telefon kullanıcıları pek çok farklı teknik özelliğiyle de kaliteli sonuçlar elde edilmesini sağlamaktadır. Çin’de 515 $ fiyatı üzerinden satışını yapılması bekleniyor. 64 GB veya 128 GB belleğe sahip olma özelliği bulunan Samsung Galaxy C10 aynı zamanda 4000 mAH pil kapasitesine sahiptir.

Orta seviyeli bilgisayarların bile bu kadar ram kapasitesine sahip olamadığı bu telefonun fiyatına bakılacak olursa piyasadaki diğer telefonlara göre daha uygun olduğunu söyleyebiliriz. Tabikide ucuz diyemeyiz ancak piyasaya baktığımız zaman en iyi telefonların yarı fiyatına satılacağını söyleyebiliriz.


Özellikler bakımından göze güzel gelen telefonun ne zaman çıkacağı bilinmiyor. Ancak çok uzun zaman alacağını zannetmiyorum. Ayrıca çift kamera özelliğini de barındırmasından dolayı telefona ayrı bir ilgi olacağı kesin. Sızdırılan görsellere bakılırsa tasarımı Galaxy S8 telefonu gibi olmayacağını söyleyebiliriz. Ancak diğer telefonlardan farklı olarak arka kapağında alt alta iki kamera olabilir. Daha fazla telefon hakkında bilgi yok ancak ilerleyen zamanlarda daha fazla bilgi için bizi takip etmeyi unutmayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir