Kapat

Olduğunuz Yerde Telefonunuzla Yıldızları İncelemek İster misiniz?

Anasayfa Mobil Olduğunuz Yerde Telefonunuzla Yıldızları İncelemek İster misiniz?

İster yatakta olun, ister koltukta hiç fark etmez. Yıldızlara bakıp onların ne olduğunu, isimlerinin neler olduğunu bilmek istemez miydiniz?

İşte size vereceğim uygulama ile bu mümkün. Uygulamanız adı “Star Walk 2”. Uygulama sayesinde tepenizdeki yıldızların ne olduğunu, ayın nerede olduğunu veya yıldız sandığınız şeyin aslında bir gezegen olduğunu öğrenebiliyorsunuz. İşin güzel yanı sadece tepenizdeki yıldızlar için geçerli değil. Telefonunuzu aşağı tutarsanız Güney Yarım Kürede güneşin nerede olduğunu veya gökyüzünde neler var her şeyi inceleyebiliyorsunuz.

Uzun süre uğraşınca bağımlılık yapan bu uygulama boş zamanlarınızı güzel bir şekilde doldurmak için çok güzel bir fırsat. Saatlerce oyunlara harcayacağınız zamanı böyle güzel uygulamalara, bilime kendinizi adarsanız hem günlük yaşamdaki farklılığınız hemde kendinizi geliştirmek bakımından önemli ve büyük bir adım atmış olursunuz. Uygulama çok bilinmemesine rağmen, bilenler tarafından çok güzel yorumlarla karşılandı. Ancak uygulamanın ücretlisi olmasına rağmen, ücretlisi de bulunmakta. Ancak arasında ne fark var bilmiyorum. Ücretli uygulamayı kullanmadım.

Ücretli “Star Walk 2” Ne Kadar?

Ücretli “Star Walk 2” uygulamasının fiyatı 9.99 TL. Çok büyük bir rakam değil ancak bu uygulamayı kullanacaksanız başlangıç olarak ücretlisini tavsiye etmem. Bir bakın, görün eğer sizi bağımlılık derecesine kadar sevdirirse kendini o zaman alın.

Ayrıca uygulamada farklı zamanlara geçip, o zamanki gökyüzünü inceleme fırsatınız var. Bu zamandan kastım sadece geçmiş değil. Uygulama sayesinde geleceğe de gitme şansınız var. Böyle güzel bir uygulamayı herkese tavsiye ederim kesinlikle kaçırmamanız ve her telefonda bulunması gereken bir uygulama.

Uygulama İçi Görüntüler:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir