Kapat

Nokia 3310 Ne Zaman Satılmaya Başlanacak?

Anasayfa Mobil Nokia 3310 Ne Zaman Satılmaya Başlanacak?

Eskilerin gözde telefonu ve bir türlü caps konusu olmaktan düşmeyen ünlü, harika telefon Nokia 3310 Türkiye’de tekrardan satışa sunulacağı söylentileri dolanmaya başladı.

Her türlü dayanıklılık testini geçmeyi başarabilen bu özel telefonun yapımcısı olan Nokia bugünkü basın toplantısında Nokia 3310 hakkında herhangi bir bilgi vermedi fakat orada bulunanların yönelttiği Nokia 3310 ile ilgili soruları yanıtladı.

Toplantıda Vodafone Türkiye ve HMD Global bulunmaktaydı ve verilen bilgilere göre Vodafone Türkiye, Nokia 3310 telefonunu satmayacaklarını söyledi fakat HMD Global ise bu telefonun ilk 3 ay Vodafone ile satılacağını daha sonrasında ise bütün marketlere ve diğer operatörlere de yayılacağını söyledi.

Peki, iyi hoşta bu telefon ne zaman satışa sunulacak ve fiyatı ne kadar olacak?

Ağustos ayında satılması beklenen telefonun, fiyatı şimdilik belli değil fakat ilerleyen zamanlarda bunun hakkında da bilgi sahibi olacağız.

Herkesin elinde akıllı telefonlar varken böyle bir telefonun piyasaya tekrardan çıkması acaba satılacak mı sorularını kafada yaratmaya başladı. Koleksiyoncuların işine yarayabilecek bu fırsat, akıllı telefon kullanıcılarının bence o kadar da talep göstereceklerini zannetmiyorum. Ancak yaşlı telefon kullanıcıları için ideal bir telefon olabilir. Bir de telefonu iyi bilen insanlar, Nokia 3310’u gördüklerinde “Snake” oyununu kesinlikle oynayacaklarından eminim 🙂

Peki sizin bu telefon hakkındaki düşünceleriniz neler?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir