Kapat

Kim Milyoner Olmak İster 1 Milyon Liralık Soru

Anasayfa Haberler Kim Milyoner Olmak İster 1 Milyon Liralık Soru

ATV’nin uzun zamandır yayınlanan, herkesin bildiği yarışması Kim Milyoner Olmak İster’de sezon finalinde yarışan Çağdaş İrfan 1 Milyon liralık soruyu bir dahaki sezon başında görecek.

Dün gece yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında yarışan lise son sınıf öğrencisi Çağdaş İrfan, 250 bin liralık soruyu bilerek 1 milyon liralık soruyu görmek için hak kazandı fakat 1 milyon liralık soruyu gösterecekken yarışmanın o günlük ayrılan süresi bittiği için ve ayrıca sezon finali olduğundan soruyu bir dahaki sezon başında görecek olan Çağdaş İrfan sürenin bittiğini duyduğunda şaşırdı ve hayal kırıklığına uğradı.

Daha önce 1 milyon liralık soruyu sadece 1 kişi görebilmişti ve o soruya da yanlış cevap verilmişti. Çoğu zaman soruları cevaplamada risk alan yarışmacı, bu taktiğini önceki 1 milyon liralık soruya ulaşan yarışmacıdan aldığını söyledi. Ailesi ise oğlunun bu başarısını mutluluktan ağlayarak dile getirdi.

Peki, neydi bu 250 bin liralık soru?

250 bin liralık sorusu ise “Bir kız bana emmi dedi neyleyim sözü hangi halk ozanına aittir?” olan yarışmacı bu soruya Karacaoğlan cevabını verdi ve soruyu doğru bilerek 1 milyon liralık soruya ulaştı. Acaba Çağdaş İrfan yeni sezonda 1 milyon liralık soruyu doğru bilip, böyle güzel bir parayı kazanacak mı yoksa yanlış bilip 15 bin liraya mı düşecek? Tabiki bir de çekilme hakkını kullanıp 250 bin lirayı almak var 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir