Kapat

İşte Yeni Çocuklar Duymasın

Anasayfa Film ve Dizi İşte Yeni Çocuklar Duymasın

Aile ve Sitcom dizisi olarakta geçen Çocuklar Duymasın dizisini çoğumuz biliyoruzdur. Aile dizilerinin en efsanesi olan bu dizi yakın zaman önce final yapmıştı. Ancak alınan bilgilere göre dizi tekrardan devam edecekmiş.

Peki, bu güzel dizi ne zaman yayınlanmaya başlayacak?

Eski ve bir o kadar köklü olan Çocuklar Duymasın ilk olaran TGRT ekranlarında yayınlanmaya başlamıştı. Tabi o zaman bildiğimiz Havuç ve kardeşi Duygu bu dizide oynayarak büyüdüler. Şimdi ise Gönül ile Tuna’nın çocukları Orçun ve Merve’de bu dizi ile büyüyorlar.

Facebook sayfası üzerinden aldığımız bilgilere göre Orçun başarılı bir E-spor oyuncusu, Merve ise Youtuber olarak karşımıza çıkacak. Ayrıca ikisi de TEOG sınavına hazırlanmaları gerektiği için dizinin baş sorunu bu olacak gibi gözüküyor. Başrollerde yine Pınar Altuğ ve Tamer Karadağlı olacak fakat dizideki diğer karakterler hakkında şu anlık pek bir bilgi yok. Dizi ise önümüzdeki Temmuz’da yayınlanması bekleniyor. Dizi, hayatı boyunca farklı kanallar gördü ve görmeye devam edecek 🙂 Şimdi ise Kanal D ekranlarında yayınlanması bekleniyor.

Bu güzel ve böylesine kaliteli diziyi kaçırmamanızı öneririz…

Çocuklar Duymasın Resmi Facebook Sayfasının Paylaştığı Fotoğraflar:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir