Kapat

İnstagrama Yeni Özellik Geldi!

Anasayfa İnternet İnstagrama Yeni Özellik Geldi!

İnsanların en çok kullandıkları sosyal medya platformlarından biri olan İnstagram’a, yeni bir özellik daha geldi. Her gün gelişen sosyal medya formunu korumaya devam ediyor…

İnstagram’a yakın zamanda gelen güncelleme ile canlı yayın vs. yapabiliyorduk. Ayrıca Snapchat ile hayatımıza giren günlük fotoğraflar tüm sosyal medya platformlarına yayıldı. Böylece İnstagram’da kendini geliştirip hem günlük fotoğraf yayınlayabileceğimiz bir ortam oluşturdu hem de bu ortamda canlı yayın yapabilmemizi sağladı.

Ancak insanlar canlı yayın yaptıkları zaman bir daha bu canlı yayını izleyemiyor, merak ediyorlardı. İnstagram’da buna çözüm yarattı ve yaptığı yenilik ile artık arkadaşlarınızın veya akrabalarınızın yaptığı canlı yayınlarını kaçırmayacaksınız.

İnstagram’ın yaptığı bu yeni güncelleme ile canlı yayınların tekrarlarını izleyebilirsiniz. Ancak tabiki canlı yayın yapan kişinin canlı yayını bittiğinde altta “Paylaş” butonuna tıklamalı ve bu sayede 24 saatlik bir süre içerisinde tekrar izleme şansınız var.

İnstagramınızı güncelleyerek bu yeni özellikten sizde faydalanabilirsiniz.

Bu özellik sizinde işinize yarayacak mı?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir