Kapat

İnstagram Her Geçen Gün Gelişmeye Devam Ediyor

Anasayfa İnternet İnstagram Her Geçen Gün Gelişmeye Devam Ediyor

Yapılan yenilemeler sayesinde sosyal medya kullanıcıları için en etkili platformlardan biri olan İnstagram her geçen gün farklı özellikler kazanmaya devam ediyor. Kullanıcıların şikayetlerini gidermek adına oluşan sorunlar için devamlı olarak güncelleme sunuluyor. Yapılan güncellemeler sayesinde kullanıcılar instagram için daha etkili olan yeni sürümleri kullanabilirler.

Özellikle fotoğraf paylaşımının yanı sıra video paylaşımı da yapılan İnstagram uygulaması üzerinden anı paylaşmak isteyenler anlık durumları diğer kullanıcılar ile kolayca paylaşabilirler. Yeni özelliklerin gelmesi İnstagram’ı daha da kullanışlı hale getirdiği gibi bazı sorunlar yaşanmasına da neden olduğundan yeni güncellemeler ile oluşan sorunların çözülmesi için yapım çalışmalara devam edilmektedir.

İnstagram ve Diğer Sosyal Medya Sitelerinin Benzerlikleri:

Gün geçtikçe sosyal medya uygulamaları arasında rekabet artmakta ve her biri diğerinden üstün olmak için sürekli güncellemeler yapmaktadır fakat hiçbiri gün geçtikçe birbirlerine daha çok benzemeye başladıklarının farkında değiller. Ancak biraz dikkat edildiği zaman sosyal medya sitelerinin hepsinin çok ortak yönlerinin bulunması. Ancak isimlerinin, logolarının farklı oluşu bizleri farklı bir ortamdaymışız izlenimi gösterdiği için bizde bu ortamları farklı olarak kullanıyoruz.

İnstagram gibi fotoğraf ve video paylaşma ortamları insanlarla iletişimimizi güçlendirdiği gibi azaltmakta da. Hayatımızı “like” ve “takipçi” bazında yaşamamalı, sosyal medyayı gerektiği gibi kullanmalıyız.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir