Kapat

How I Meet Your Mother

Anasayfa Film ve Dizi How I Meet Your Mother

Sitcom denince belkide akla ilk gelen dizilerdendir “How I Meet Your Mother”. Benimde çok sevdiğim bir diziydi. İzleyeli çok uzun zaman oldu ama halen ara ara açıp birkaç bölümde olsa izlerim.

Bugünde biraz bu dizi hakkında konuşmak istiyorum.
Dizide ki favori karakterim diyebileceğim kimse yok aslını söylemek gerekirse. Her karakteri ayrı ayrı çok sevdim. Ancak diğerlerinden birazcık daha az sevdiğim bir karakter söylemek gerekirse, bu karakter Robin olur.
Robin’in eğlenceli tarafını sevsem de, kişiliğini çok sevemedim ben. Asla nefret ettiğim bir karakter diyemem, demem. Aksine diziye büyük renk kattığını ve olmazsa olmaz bir karakter olduğunu düşünüyorum.
Marshall ve Lily’e gelicek olursak…
Dizinin, anne ve babasıydı bile diyebilirim.
Bir çift bu kadar mı güzel olabilir. Arkadaşlarıyla ilişkileri, aralarında girdikleri iddalar, kavgaları bile ayrı güzeldi. O kavgaları sırasında mola diyip, hiçbir şey olmamış gibi devam etmeleri…
Lily ve Marshall’ın ayrı kaldığı dönem ise bence dizinin sıkıcı bölümleriydi. Lily ve Marshall hep yan yana olmalılar.
Gelelim Barney’e. Barney, renkli kişiliği sayesinde hepimizin kalbini çaldı bence. Tek kelimeyle efsaneydi 🙂
Ted de aynı şekilde. Hepsi mükemmeldi.

Barney ve Robin evlendikten sonra hiç ayrılmamalıydı. Ya da hiç evlenme yoluna bile gitmemeliydiler. Barney karakteri ya hiç değişmeden, olduğu gibi kalmalıydı ya da Robin ile evlenip o içindeki sadık insanı ortaya çıkarmalıydı bence. Sahi neden ayrıldılar? NEDEN?
Dizide final hariç en sinir olduğum, böyle olmamalıydı dediğim yerlerden biri kesinlikle Barney ve Robin’in ayrılmasıydı.
Dizi de işlenen arkadaşlık, dostluk mükemmeldi.
İlk sezonları çok eğlenceliydi. İlk sezonları gerçekten  de efsaneydi. Ancak, çok üzülerek söylüyorum, bir diziye en çok bu kadar kötü bir final yapılabilirdi. Finali görmezden gelmek istiyorum. Dizi bittiğinde içimde büyük bir burukluk oldu ve bir o kadar da sinirlendim. Böyle bitmemeliydi.
Mükemmel başlayıp, kötü sonlanan bir diziydi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir