Kapat

E-Ticaret Sitesi Amazon’dan Büyük Değişiklik

Anasayfa İnternet E-Ticaret Sitesi Amazon’dan Büyük Değişiklik

Dünyaca tanıtan e-ticaret sitesi Amazon, hiçbir e-ticaret sitesinde olmayan bir sisteme geçiş yapmak için çalışmalara başladı.

Peki nedir bu sistem?

Alıcılar giyim ürünlerini satın almadan önce eve sipariş vererek deneyebilecek, görebilecekler ve beğenirlerse ürünü aldıktan sonra ücretini ödeyebilecekler. Prime Wardrobe adlı sistemde alıcılar giyim, aksesuar gibi ürünlerden istediklerini sipariş vererek 7 gün içerisinde deneyecekler ve istedikleri ürünü denedikten sonra ücretini ödeyebilecekler. Üstelik bu sistemdeki ürünler öyle dandik ürünler değil, dünyaca ünlü Calvin Klein, Adidas, Levi’s gibi markalar bahsettiğimiz ürünler arasında yer almakta.

Üstelik bu şekilde toplu alım yapacaklar için (toplu alımdan kastımız 3-4 ürün gibi) özel indirimler de mevcut olacak. Ancak bu sistemi Amazon Prime kullanıcıları kullanabilecek. Ünlü e-ticaret sitesinin bu sistem sayesinde daha fazla büyümesi ve daha değerlenmesi bekleniyor. Resmen kullanıcılarına mağazadaymış hissi verecek bu sistem gerçekten Amazonu diğer e-ticaret sitelerinden ayıracak büyük bir ayrıcalık. Ne zaman sistemin devreye gireceği bilinmese bile çok yakın bir zamanda olacağı kesin. Umarız beklentilerin üzerinde bir sistem olur ve e-ticaret sitesi gün geçtikte daha da yükselir…

Siz böyle bir sistemi beğenir miydiniz?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir