Kapat

Çağatay Akman’a Anna RF’ten Yanıt

Anasayfa Müzik Çağatay Akman’a Anna RF’ten Yanıt

Yaklaşık 250 milyon izlenime sahip Çağatay Akman’dan “Gece Gölgenin Rahatına Bak” şarkısının geçen günlerde telif yediğini biliyoruz.

Çağatay Akman’ın yaptığı açıklamaya göre şarkının çok kısa sürede Youtube’a geri geleceği ve tekrardan dinleyebileceğimizi söyledi. Ancak Anna RF grubu bunun üzerine bir açıklama yaptı.

Anna RF grubu telifi kendilerinin attıklarını açıkladı. Gruba yöneltilen sizde müziğinizi Mehmet Ali Sezer’den aldınız söylentilerine de biz böyle birini ve müziğini hiç duymadık kendi müziğimizi besteledik gibisinden bir cevap verdiler. Buna kanıt olarak ellerinde bir belge bulundurduklarında ise “Gece Gölgenin Rahatına Bak” şarkısına telif yolladılar.

Çağatay Akman Fanları Hayal Kırıklığına Uğradı

Hal böyle olunca Çağatay Akman fanları şarkının böyle bir duruma düşmesi üzerine hayal kırıklığına uğradılar. Ancak yaptığı teliften sonra yayınlanan bir başka şarkısı ile fanlarının gönüllerini tekrar aldığını düşünüyoruz.

Böyle bir emeğin elden gitmesi hepimizi üzdü. Kısa zamanda büyüyen şarkıcının yolunun açık olmasını ve başarılarının devamını diliyoruz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir