Kapat

Bully 2 Geliyor Mu?

Anasayfa Oyun Bully 2 Geliyor Mu?

Rockstar Games efsanelerinden biri olan Bully oyunu kendine has farklı tarzı ve oynanışı ile ön plana çıkmaktadır. Oyunun devam edebilmesi için ikinci oyunun gelmesi bekleniyor. Uzun süredir beklenen bu oyunun piyasaya sürüp sürmeyeceği bir muamma idi. Oyunla ilgili henüz somut bir adım atılmış olmamasına rağmen ortaya çıkan bir haber oyuncuların Bully 2 oyununun gelip gelmeyeceği konusunda akıllarındaki soru işaretlerinin değişmesine neden oldu.

Oyunun sektörün önemli dergileri arasında yer alan ve daha önce pek çok farklı oyunun duyurusunu yapmış olan Game Informer dergisinin sayfasında yayınlanan Bully 2: Kevin’s Back Jack oyunu isminin yer alması ile oyunu bekleyenlerin devam niteliğinde ikinci oyunun geleceğini düşünmesine neden oldu.

Bully 2: Kevin’s Back Jack Fiyatı Ne Olacak?

Hal böyle olunca da oyunseverler bu haberi görünce mutlu oldular. Şimdiden birçok oyunsever dört gözle Bully’nin yeni oyununu bekliyorlar. Eğer oyun geri dönerse, oyun dünyasında farklı bir gelişme olacak ve indirilme sayısının çok fazla olacağını düşünüyorum. Fiyatı ise tahminimce çok pahalı bir şey olmaz. Ancak bilemeyiz oyunun kalitesi belki de beklediğimizin yüzlerce kat üstünde gelecek. Sonuçta oyun yapımcısı Rockstar Games. Her gün oynadığımız belki de şu an bu yazıyı okumadan önce GTA serisini oynayan insanlar vardır.

Oyunla ilgili başta belirttiğimiz gibi kesin bir bilgi yok ve bu yüzden çıkış tarihi vs. gibi bilgileri maalesef veremiyoruz. Ancak takipte kalın, her an, her dakika bizi farklı sürprizler bekliyor olabilir…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir