Kapat

Blackberry KeyOne İçin İşkence Testi

Anasayfa Mobil Blackberry KeyOne İçin İşkence Testi

Bir süre önce ABD piyasasında satışa sunulan Blackberry KeyOne modeli için dayanıklılık açısından yapılmış olan test sonucuna göre telefona ne kadar dayanıklı olup olmadığı ortaya konulmuştur. Güçlendirilmiş sistemi sayesinde yapılan müdahalelere rağmen oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir. Bu nedenle özellikle kullanıcıların uzun süre dayanıklı telefon arayışı içerisinde tercih edebilecekleri seçeneklerden biri olmuştur. 4,5 inç ekrana sahip olan telefon 1620 × 1080 piksel çözünürlüğüne sahiptir.

Blackberry telefon kullanmak isteyenler için yapılan işkence telefona dayanıklılığını ortaya koymaya için pek çok farklı uygulamanın etkisini ortaya koymaktadır. Bu nedenle kullanıcılar tercih edeceklerin Blackberry KeyOne dayanıklılığı ile modeli kullanırken yaşanabilecek hangi durumlar karşısında sorunsuz olarak kullanmaya devam edebilirler öğrenmek istediklerinde hazırlanmış olan video seçeneğini inceleyerek bu şekilde daha detaylı bilgiye sahip olabilirler. İşkence sırasında telefona uygulanan farklı fiziksel müdahaleler sonucunda oluşan durumlar gözlenerek telefonun kasasının ve iç kısmının ne kadar dayanıklı olduğu veya olmadığı ortaya koymaktadır.

Blackberry KeyOne ABD Satışında
Markanın tasarlamış olduğu en yeni model seçenekleri arasında yer alan KeyOne modeli için yapılan işkence testi sonucunda telefona ne kadar dayanıklı olup olmadığı kullanıcılara sunulmaktadır. Yapılan müdahalelere karşı telefonun kırılıp kırılmadığı veya hasar görüp görmediği ayrıntılı bir şekilde incelenmiştir. ABD’de satışa sunulmuş olan telefonun yakın zamanda Türkiye’de de satışa sunulması bekleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir