Kapat

Android O Güncellemesi Alacak Samsung Telefonları

Anasayfa Mobil Android O Güncellemesi Alacak Samsung Telefonları

Android’in yeni büyük güncellemesi Android 8.0’ın adı Android O olarak belirlenmişti fakat işte şimdi ise bu Anroid O güncellemesini alacak Samsung telefonlarını yazacağız.

Bu güzel olacağını düşündüğümüz güncellemeyi malesef her Samsung telefonu alamayacak. Hatta çok yeni dediğimiz telefonlar bile. Samsung’un neden böyle bir şey yaptığını bilmiyoruz fakat umarız son bir karar değişikliği ile hepimizi sevindirirler. Bir sürü telefon serisi bulunan Samsung’un her seriye bu güncellemenin gelmesi bekleniyor ancak tuhaf olanı ise 2016 yılı telefonlarının bile bu güncellemeyi alma ihtimali pek fazla değil.

Şimdi, hangi Samsung telefonlarına Android O güncellemesi gelecek veya gelme ihtimali var?

Samsung Galaxy S8, Galaxy S8+, Galaxy S7, Galaxy S7 Edge, Galaxy S7 Active, Galaxy A7, Galaxy A5, Galaxy A3, Galaxy J7, Galaxy J5 , Galaxy J7 Prime, Galaxy Note 8, Galaxy Note FE, Galaxy C9 Pro, Galaxy C7 Pro, Galaxy Tab S3 cihazlarına bu güncelleme kesin gelecek gibi gözüküyor fakat  Galaxy A9 Pro, Galaxy A8, Galaxy J7, Galaxy J5, Galaxy J3 (2017), Galaxy Tab S2, Galaxy Tab A bu Samsung telefonlarına güncellemenin gelmesi bir ihtimal…

NOT: Güncellemenin kesin gelmesi beklenen Samsung A ve J serisi 2017 yılının olmalıdır. Güncellemenin gelmesi ihtimal olan Samsung A,J ve Tab modelleri ise 2016 yılının olmalıdır (Galaxy J3 hariç).

Geriye kalan modeller için pek bu güncellemenin gelmesi beklenmiyor ancak zamanla bu liste daha çok kesinleşecek. Umarız Samsung bu güncellemeyi verecek telefonlarını daha çok genişleterek herkesin verdiği parayı sonuna kadar haketmesini sağlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir