Kapat

2017 Yılı En İyi Mobil Uygulamaları

Anasayfa En'ler 2017 Yılı En İyi Mobil Uygulamaları

MOBİL UYGULAMALAR

Teknolojinin gelişmeye devam ettiği şu dönemlerde mobil platformlar bilgisayarların yaptığı çoğu işi yapmaya başladığı için insanların tercih ettiği en önemli teknolojik cihaz olma başarısını yakaladı. Gelecekte bilgisayarların yerini alabileceği gibi dedikoduların kulaktan kulağa konuşulması bilgisayar üreticilerini korkutsa da mobil platformun şu anda bilgisayarların yerini alabilmesi mümkün değil gibi görünüyor. Zaten dikkat ettiyseniz bilgisayarların yaptığı işi yapan değil, bilgisayarların yaptığı çoğu işi yapan dedik. Çünkü mobilde üst düzey grafik çalışmaları, profosyonel oyunlar, yazılım geliştirme vs. birçok konuda hala yapılamayan yüzlerce iş var. Ve bu işlerin mobil platformlarda yapılabilmesi de imkânsız gibi görünüyor. Her ne kadar bu dedikodular konuşulsa da hiçbir zaman unutulmamalıdır ki mobil platform için yapılan bütün geliştirmeler bilgisayar ortamında geliştirilerek ortaya çıkıyor. Mobil platformlar için geliştirilen mobil uygulamalar ise insanların artık bir çok işini cepten ve ya tabletten yapabilmesine olanak sağlıyor.

EN İYİ MOBİL UYGULAMALAR

Bilgi, eğlence, spor, oyun, yemek gibi bir çok alanda karşımıza çıkan ve hayatımıza giren mobil uygulamalar yeni teknoloji ile son derece gelişmiş olarak ortaya çıkıyor ve gelişmeye de günden güne devam ediyor. İnsanların anlık olarak gelişmeleri takip edebilmesini, araştırmasını, oyun oynamasını sağlayan mobil uygulamalar kullanıcıların da işini oldukça kolaylaştırıyor. Hayatın en önemli noktalarında karşımıza çıkan mobil uygulamalar çeşitli kategorileri ile de kullanıcıları mest etmeye devam ediyor. Artık büyük alışveriş sitelerinden tutun da haber sitelerine kadar mobil uygulamalarını görmeye başladığımız şu günlerde bu sektördeki gelişimin ne denli olduğu da gözle görülebilecek şekle gelmiştir.

YENİ ÇIKAN MOBİL UYGULAMALAR

Her geçen gün gelişmeye devam eden mobil uygulamalar günden güne yeni uygulamaları da beraberinde getiriyor. Özellikle android tarafında milyonlarca mobil uygulamanın bulunduğunu söyleyecek olursak bu uygulamaların yüzde 90 lık bölümü insanların günlük hayatlarında kullanabilecekleri uygulamalardır. Mobil uygulamalar için binlerce lira ücret ödemeyi tercih eden firmaların bile belirdiği şu dönemde bu sektör iş imkânı açısından da oldukça gelişmiş durumda. Milyonlarca kişinin kendi düşüncesini ortaya atarak yaptırdığı ye da yaptığı mobil uygulamalar android platformunda olduğu kadar ios platformunda da boy göstermekte. Hatta günümüzde mobil uygulama şirketleri bile ortaya çıkmaya başladılar. Bu sektörde işin çok olduğuna inanan girişimci insanlar bu şirketleri kurarak hem bu sektörün gelişimini sağlıyor hem de mobil platformda insanların her türlü ihtiyaçlarını gidermeyi başarmış oluyorlar.

2017 YILININ EN İYİ MOBİL UYGULAMALARI

Bu yılın en iyi mobil uygulamalarına gelirsek bu konuda kategorilerine göre yüzlerce mobil uygulama sayabiliriz. Sizlerle en önemli mobil uygulamaları paylaşmamız gerekirse…

MÜZİK : Apple Music, Bandscamp, Deadbeef Player, Pocket Casts, Slacker Radio

FOTOĞRAF : Adobe Photoshop Express, Autodesk Pixlr, Flickr, Google Photos, Instagram

GÜVENLİK : Avast Mobile Security, Bitdefender Mobile Security, LastPass

ALIŞVERİŞ : Amazon, Google Wallet, Samsung Pay

Yukarıda listelediğimiz uygulamalar kategorilerine göre 2017 yılının en iyi mobil uygulamaları olma başarısını göstermiş mobil uygulamalardır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir